CK05BX104K
KEMETKEMET
CK05BX104K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK05BX104K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK05BX104K.pdf2.CK05BX104K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK05BX104K
Tau Wae CK05BX104K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 262000 pcs Pepa Raraunga 1.CK05BX104K.pdf2.CK05BX104K.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK05