CK05BX103KT/R
KEMETKEMET
CK05BX103KT/R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK05BX103KT/R
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 100V BX RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK05BX103KT/R.pdf2.CK05BX103KT/R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK05BX103KT/R
Tau Wae CK05BX103KT/R Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 100V BX RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 208958 pcs Pepa Raraunga 1.CK05BX103KT/R.pdf2.CK05BX103KT/R.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK05
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1001-2003-2
1001-2003-2-MIL
C052K103K1X5CA7301
CK05BX103KTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Radial Te kaha 10000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CK05BX104K
CK05BX104K
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL