CCR06CG622FRV
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR06CG622FRV
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 6200PF 50V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: CCR06CG622FRV.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR06CG622FRV
Tau Wae CCR06CG622FRV Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 6200PF 50V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 30462 pcs Pepa Raraunga CCR06CG622FRV.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20/36, CCR06
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa C066G622F5G5CR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Request inventory verification / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 6200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 6200pF