CCR06CG432FRV
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR06CG432FRV
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua 4300PF 100V
Ngā Rauemi: CCR06CG432FRV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR06CG432FRV
Tau Wae CCR06CG432FRV Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga 4300PF 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 9654 pcs Pepa Raraunga CCR06CG432FRV.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20, CCR06
Ratonga - Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa C066G432F1G5CR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 4300pF Nga tono General Purpose