CCR06CG103FMV
KEMETKEMET
CCR06CG103FMV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR06CG103FMV
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 50V 1% RADIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR06CG103FMV
Tau Wae CCR06CG103FMV Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15747 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20/36, CCR06
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa C066G103F5G5CM
CCR06CG103FMV-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore M (1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 10000pF