CCR06CG102FS
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR06CG102FS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 200V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: CCR06CG102FS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR06CG102FS
Tau Wae CCR06CG102FS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 200V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29167 pcs Pepa Raraunga CCR06CG102FS.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20/36, CCR06
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa CCR06CG102FS-MIL
Q5742589
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga -
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 1000pF Nga tono General Purpose