CCR05CG181FRV
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR05CG181FRV
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: CCR05CG181FRV.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR05CG181FRV
Tau Wae CCR05CG181FRV Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 27988 pcs Pepa Raraunga CCR05CG181FRV.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20, CCR05
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa C056G181F2G5CR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Request inventory verification / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore R (0.01%)
Whakaahuatanga Taipitopito 180pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 180pF