CCR05CG201FS
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR05CG201FS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 200PF 200V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: CCR05CG201FS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR05CG201FS
Tau Wae CCR05CG201FS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 200PF 200V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31044 pcs Pepa Raraunga CCR05CG201FS.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20, CCR05
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 200pF Nga tono General Purpose