CCR05CG121FMV
KEMETKEMET
CCR05CG121FMV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR05CG121FMV
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 120PF 200V 1% RADIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR05CG121FMV
Tau Wae CCR05CG121FMV Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 120PF 200V 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18457 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20, CCR05
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa C056G121F2G5CM
CCR05CG121FMV-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore M (1%) Whakaahuatanga Taipitopito 120pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 120pF Nga tono General Purpose