CCR05CG102JP
KEMETKEMET
CCR05CG102JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR05CG102JP
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 100V 5% RADIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR05CG102JP
Tau Wae CCR05CG102JP Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 100V 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 41514 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Raupapa Military, MIL-PRF-20, CCR05
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa C052G102J1G5CP
CCR05CG102JP-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 1000pF