CBR04C101F3GAC
KEMETKEMET
CBR04C101F3GAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR04C101F3GAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0402
Ngā Rauemi: CBR04C101F3GAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR04C101F3GAC
Tau Wae CBR04C101F3GAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 764478 pcs Pepa Raraunga CBR04C101F3GAC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa CBR
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 399-11246-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 100pF