CBR04C100F2GAC
KEMETKEMET
CBR04C100F2GAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBR04C100F2GAC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 200V 1% COG 0402
Ngā Rauemi: CBR04C100F2GAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBR04C100F2GAC
Tau Wae CBR04C100F2GAC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 200V 1% COG 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 300033 pcs Pepa Raraunga CBR04C100F2GAC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa HiQ-CBR
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 399-16328-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Te kaha 10pF