CA064C820K2GACTU
KEMETKEMET
CA064C820K2GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA064C820K2GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 82PF 200V NP0 0612
Ngā Rauemi: CA064C820K2GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA064C820K2GACTU
Tau Wae CA064C820K2GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ARRAY 82PF 200V NP0 0612 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 380538 pcs Pepa Raraunga CA064C820K2GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)