| Tau Wae | CA064C683K4RACTU | Kaihanga | KEMET |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP ARRAY 0.068UF 16V X7R 0612 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 343913 pcs | Pepa Raraunga | CA064C683K4RACTU.pdf |
| Putanga - Kua tohua | 16V | Te manawanui | ±10% |
| Te Tae Tema | X7R | Rahi / Rahi | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |