C4BTMBX4500ZALJ
KEMETKEMET
C4BTMBX4500ZALJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4BTMBX4500ZALJ
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5UF 5% 850VDC QC TERM
Ngā Rauemi: C4BTMBX4500ZALJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
128 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4BTMBX4500ZALJ
Tau Wae C4BTMBX4500ZALJ Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 5UF 5% 850VDC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10688 pcs Pepa Raraunga C4BTMBX4500ZALJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 850V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 450V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Screw Terminals
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Raupapa C4BT
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular Box Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.004" (25.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
Ngā āhuatanga - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.2 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 5µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Te kaha 5µF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching