C4BTHBX5100ZALJ
KEMETKEMET
C4BTHBX5100ZALJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4BTHBX5100ZALJ
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 5% 600VDC QC TERM
Ngā Rauemi: C4BTHBX5100ZALJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4BTHBX5100ZALJ
Tau Wae C4BTHBX5100ZALJ Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 5% 600VDC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13115 pcs Pepa Raraunga C4BTHBX5100ZALJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Screw Terminals
Rahi / Rahi 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Raupapa C4BT
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular Box Ētahi Ingoa 399-8850
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.004" (25.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.6 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Te kaha 10µF