C4ATMBW5100A3NJ
KEMETKEMET
C4ATMBW5100A3NJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4ATMBW5100A3NJ
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 5% 850VDC RAD 4LD
Ngā Rauemi: 1.C4ATMBW5100A3NJ.pdf2.C4ATMBW5100A3NJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4ATMBW5100A3NJ
Tau Wae C4ATMBW5100A3NJ Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 5% 850VDC RAD 4LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13476 pcs Pepa Raraunga 1.C4ATMBW5100A3NJ.pdf2.C4ATMBW5100A3NJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 850V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 450V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Raupapa C4AT
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa 399-6214
4ATMBW5100A3NJ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.8 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Te kaha 10µF