C4ATJBW5100A3MJ
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4ATJBW5100A3MJ
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 5% 700VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C4ATJBW5100A3MJ.pdf2.C4ATJBW5100A3MJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4ATJBW5100A3MJ
Tau Wae C4ATJBW5100A3MJ Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 5% 700VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18218 pcs Pepa Raraunga 1.C4ATJBW5100A3MJ.pdf2.C4ATJBW5100A3MJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 700V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Raupapa C4AT
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa 399-18492
4ATJBW5100A3MJ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.9 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 400V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Te kaha 10µF