C4540C683JDGACAUTO
KEMETKEMET
C4540C683JDGACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4540C683JDGACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.068UF 1KV C0G/NP0 4540
Ngā Rauemi: C4540C683JDGACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4540C683JDGACAUTO
Tau Wae C4540C683JDGACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 1KV C0G/NP0 4540 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6466 pcs Pepa Raraunga C4540C683JDGACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 399-13700-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Nonstandard SMD Te kaha 0.068µF