C4540C154JCGACAUTO
KEMETKEMET
C4540C154JCGACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C4540C154JCGACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 500V C0G NONSTND
Ngā Rauemi: C4540C154JCGACAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C4540C154JCGACAUTO
Tau Wae C4540C154JCGACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 500V C0G NONSTND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11438 pcs Pepa Raraunga C4540C154JCGACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 399-14757-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Nonstandard SMD Te kaha 0.15µF