C410C511FAG5TA
Hua Hua
Tau Wae: C410C511FAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Ngā Rauemi: C410C511FAG5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C410C511FAG5TA
Tau Wae C410C511FAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 327052 pcs Pepa Raraunga C410C511FAG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 510pF