C410C511F3G5TA
Hua Hua
Tau Wae: C410C511F3G5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Ngā Rauemi: C410C511F3G5TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C410C511F3G5TA
Tau Wae C410C511F3G5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 338490 pcs Pepa Raraunga C410C511F3G5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Raupapa Aximax 400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Te kaha 510pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C410C510KAG5TA7200
C410C510KAG5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 51PF 250V C0G/NP0 AXIAL
I roto i te taonga: 767893 pcs
Tikiake: C410C510KAG5TA7200.pdf
RFQ
C410C510K3G5TA7200
C410C510K3G5TA7200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 51PF 25V C0G/NP0 AXIAL
I roto i te taonga: 680843 pcs
Tikiake: C410C510K3G5TA7200.pdf
RFQ
C410C511F3G5TA7200
C410C511F3G5TA7200
Whakaahuatanga: CAP CER 510PF 25V C0G/NP0 AXIAL