C340C335M5U5TA
KEMETKEMET
C340C335M5U5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C340C335M5U5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3UF 50V Z5U RADIAL
Ngā Rauemi: C340C335M5U5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C340C335M5U5TA
Tau Wae C340C335M5U5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3.3UF 50V Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84882 pcs Pepa Raraunga C340C335M5U5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-4437
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.460" (11.68mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Te kaha 3.3µF