C340C331JHG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C340C331JHG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 3KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C340C331JHG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C340C331JHG5TA
Tau Wae C340C331JHG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 3KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52378 pcs Pepa Raraunga C340C331JHG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.460" (11.68mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose