C330C511FAG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C330C511FAG5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER RAD 510PF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C330C511FAG5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C330C511FAG5TA
Tau Wae C330C511FAG5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER RAD 510PF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87584 pcs Pepa Raraunga C330C511FAG5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm)
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 510pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C330C474K5R5TA7303
C330C474K5R5TA7303
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL
I roto i te taonga: 738463 pcs
Tikiake: C330C474K5R5TA7303.pdf
RFQ
C330C474M5U5TA
C330C474M5U5TA
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL
I roto i te taonga: 320998 pcs
Tikiake: C330C474M5U5TA.pdf
RFQ
C330C511FAG5TA7301
C330C511FAG5TA7301
Whakaahuatanga: CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD