C330C474M5R5TA
KEMETKEMET
C330C474M5R5TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C330C474M5R5TA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 20% 50V X7R RAD
Ngā Rauemi: C330C474M5R5TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C330C474M5R5TA
Tau Wae C330C474M5R5TA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 20% 50V X7R RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 594574 pcs Pepa Raraunga C330C474M5R5TA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Raupapa Goldmax, 300
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-14020
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.47µF