C2824H562JGGACT050
KEMETKEMET
C2824H562JGGACT050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2824H562JGGACT050
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 5600PF 2KV C0G/NP0 2824
Ngā Rauemi: C2824H562JGGACT050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2824H562JGGACT050
Tau Wae C2824H562JGGACT050 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 5600PF 2KV C0G/NP0 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4999 pcs Pepa Raraunga C2824H562JGGACT050.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.240" W (7.10mm x 6.10mm) Raupapa HV-HT
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 399-13515-6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Voltage, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2824 (7260 Metric) Te kaha 5600pF