C2824H223JDGACT050
KEMETKEMET
C2824H223JDGACT050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2824H223JDGACT050
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 1KV C0G/NP0 2824
Ngā Rauemi: C2824H223JDGACT050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2824H223JDGACT050
Tau Wae C2824H223JDGACT050 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 1KV C0G/NP0 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5518 pcs Pepa Raraunga C2824H223JDGACT050.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.240" W (7.10mm x 6.10mm) Raupapa HV-HT
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 399-13514-1
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, High Voltage, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2824 (7260 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose