C274ACF5250WA0J
KEMETKEMET
C274ACF5250WA0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C274ACF5250WA0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 25UF 5% 470VAC STUD
Ngā Rauemi: 1.C274ACF5250WA0J.pdf2.C274ACF5250WA0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C274ACF5250WA0J
Tau Wae C274ACF5250WA0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 25UF 5% 470VAC STUD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12719 pcs Pepa Raraunga 1.C274ACF5250WA0J.pdf2.C274ACF5250WA0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 470V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 1.772" Dia (45.00mm) Raupapa C274
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-11762
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 3.839" (97.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 25µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
Te kaha 25µF Nga tono Motor Run; Motor Start