C274ACF5120LF0J
KEMETKEMET
C274ACF5120LF0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C274ACF5120LF0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 12UF 5% 470VAC
Ngā Rauemi: C274ACF5120LF0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C274ACF5120LF0J
Tau Wae C274ACF5120LF0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 12UF 5% 470VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23744 pcs Pepa Raraunga C274ACF5120LF0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 470V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Wire Leads
Raupapa C274 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 399-11435 Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 12µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can Te kaha 12µF