C274AC35180SA0J
KEMETKEMET
C274AC35180SA0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C274AC35180SA0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 18 UF 5% 470 VAC MOTOR
Ngā Rauemi: C274AC35180SA0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C274AC35180SA0J
Tau Wae C274AC35180SA0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 18 UF 5% 470 VAC MOTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS