C274AC35120AA0J
KEMETKEMET
C274AC35120AA0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C274AC35120AA0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 12UF 5% 470VAC QC TERM
Ngā Rauemi: 1.C274AC35120AA0J.pdf2.C274AC35120AA0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C274AC35120AA0J
Tau Wae C274AC35120AA0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 12UF 5% 470VAC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41246 pcs Pepa Raraunga 1.C274AC35120AA0J.pdf2.C274AC35120AA0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 470V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa C274
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-11427
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.528" (13.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.972" (75.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 12µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
Te kaha 12µF Nga tono Motor Run; Motor Start