C2225C125JARACTU
KEMETKEMET
C2225C125JARACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C125JARACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225
Ngā Rauemi: C2225C125JARACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C125JARACTU
Tau Wae C2225C125JARACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1.2UF 250V X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47344 pcs Pepa Raraunga C2225C125JARACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.061" (1.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa C2225C125JARAC
C2225C125JARAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Te kaha 1.2µF