C2225C123JGRACTU
KEMETKEMET
C2225C123JGRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C123JGRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2225
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C123JGRACTU
Tau Wae C2225C123JGRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40729 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa C2225C123JGRAC
C2225C123JGRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Te kaha 0.012µF