C2225C112FZGACTU
KEMETKEMET
C2225C112FZGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C112FZGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C112FZGACTU
Tau Wae C2225C112FZGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24316 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 2500V (2.5kV)
Te manawanui 1100pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa SMPS Filtering Ratonga -
Ko te poari 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa C2225C112FZGAC
C2225C112FZGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C2225C112FZGACTU Te Kāhua Ara 0.071" (1.80mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahua nui 1100pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225