C2225C105M1RACTU
KEMETKEMET
C2225C105M1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C105M1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 100V X7R 2225
Ngā Rauemi: C2225C105M1RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C105M1RACTU
Tau Wae C2225C105M1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 100V X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84043 pcs Pepa Raraunga C2225C105M1RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 1µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa 399-9446-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C2225C105M1RACTU Te Kāhua Ara 0.057" (1.45mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 1UF 100V X7R 2225