C2220C564JARACTU
KEMETKEMET
C2220C564JARACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C564JARACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.56UF 250V X7R 2220
Ngā Rauemi: C2220C564JARACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C564JARACTU
Tau Wae C2220C564JARACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.56UF 250V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64375 pcs Pepa Raraunga C2220C564JARACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa C2220C564JARAC
C2220C564JARAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.56µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.56µF Nga tono General Purpose