C2220C563J5GACTU
KEMETKEMET
C2220C563J5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C563J5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.056UF 50V C0G/NP0 2220
Ngā Rauemi: C2220C563J5GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C563J5GACTU
Tau Wae C2220C563J5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 50V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53931 pcs Pepa Raraunga C2220C563J5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.045" (1.15mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-5376-2
C2220C563J5GAC
C2220C563J5GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.056µF Nga tono General Purpose