C20ALGR5680AASK
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C20ALGR5680AASK
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 68UF 10% 1.4KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C20ALGR5680AASK.pdf2.C20ALGR5680AASK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 784 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C20ALGR5680AASK
Tau Wae C20ALGR5680AASK Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 68UF 10% 1.4KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 784 pcs Pepa Raraunga 1.C20ALGR5680AASK.pdf2.C20ALGR5680AASK.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1400V (1.4kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 640V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.953" Dia (75.00mm) Raupapa C20A
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 20ALGR5680AASK
C20ALGR5680AASK-ND
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.378" (35.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 9.803" (249.00mm) Ngā āhuatanga Long Life
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.6 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Film Capacitor 640V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Te kaha 68µF