C20ALGR5470AASK
KEMETKEMET
C20ALGR5470AASK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C20ALGR5470AASK
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 47UF 10% 1.4KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C20ALGR5470AASK.pdf2.C20ALGR5470AASK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 708 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C20ALGR5470AASK
Tau Wae C20ALGR5470AASK Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 47UF 10% 1.4KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 708 pcs Pepa Raraunga 1.C20ALGR5470AASK.pdf2.C20ALGR5470AASK.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1400V (1.4kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 640V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.559" Dia (65.00mm) Raupapa C20A
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 20ALGR5470AASK
C20ALGR5470AASK-ND
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.102" (28.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 9.803" (249.00mm) Ngā āhuatanga Long Life
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.9 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Film Capacitor 640V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Te kaha 47µF
Nga tono 3 Phase, Power Factor Correction (PFC); Commutation; EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C20CHN
C20CHN
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: LOCK CHAIN CLAMP 18I C20CH
I roto i te taonga: 3041 pcs
Tikiake:
RFQ
C20F.0002
C20F.0002
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL SLDR
I roto i te taonga: 6289 pcs
Tikiake: C20F.0002.pdf
RFQ
C20AQGR5330AASK
C20AQGR5330AASK
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 33UF 10% 1.7KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 801 pcs
Tikiake: C20AQGR5330AASK.pdf
C20A3P
C20A3P
Kaihanga: American Electrical, Inc.
Whakaahuatanga: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC