C1812X103KGRACTU
KEMETKEMET
C1812X103KGRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812X103KGRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 2KV X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812X103KGRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812X103KGRACTU
Tau Wae C1812X103KGRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 2KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95384 pcs Pepa Raraunga C1812X103KGRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa HV FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 399-10480-2
C1812X103KGRAC
C1812X103KGRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Te kaha 10000pF