C1812X103KDRACTU
KEMETKEMET
C1812X103KDRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812X103KDRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812X103KDRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812X103KDRACTU
Tau Wae C1812X103KDRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93384 pcs Pepa Raraunga C1812X103KDRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.061" (1.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm) Raupapa HV FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 399-5849-2
C1812X103KDRAC
C1812X103KDRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Te kaha 10000pF