C1812C682K5GACTU
KEMETKEMET
C1812C682K5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C682K5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 50V NP0 1812
Ngā Rauemi: C1812C682K5GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C682K5GACTU
Tau Wae C1812C682K5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 50V NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139586 pcs Pepa Raraunga C1812C682K5GACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 6800pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812C682K5GAC
C1812C682K5GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga C1812C682K5GACTU Te Kāhua Ara 0.043" (1.10mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahua nui 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 50V NP0 1812