C1812C682K1GACTU
KEMETKEMET
C1812C682K1GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812C682K1GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 100V NP0 1812
Ngā Rauemi: C1812C682K1GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812C682K1GACTU
Tau Wae C1812C682K1GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 100V NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91694 pcs Pepa Raraunga C1812C682K1GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa C1812C682K1GAC
C1812C682K1GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Te kaha 6800pF