C1210C106M5PACTU
KEMETKEMET
C1210C106M5PACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C106M5PACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 50V X5R 1210
Ngā Rauemi: C1210C106M5PACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C106M5PACTU
Tau Wae C1210C106M5PACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 50V X5R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165144 pcs Pepa Raraunga C1210C106M5PACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.110" (2.80mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 399-11403-2
C1210C106M5PAC
C1210C106M5PAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Te kaha 10µF