C1210C106M4VACTU
KEMETKEMET
C1210C106M4VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C106M4VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 16V Y5V 1210
Ngā Rauemi: C1210C106M4VACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C106M4VACTU
Tau Wae C1210C106M4VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 16V Y5V 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5047 pcs Pepa Raraunga C1210C106M4VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.083" (2.10mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C106M4VAC
C1210C106M4VAC7800
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose