C1210C104F5JAC7800
KEMETKEMET
C1210C104F5JAC7800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C104F5JAC7800
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V U2J 1210
Ngā Rauemi: C1210C104F5JAC7800.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C104F5JAC7800
Tau Wae C1210C104F5JAC7800 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V U2J 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50003 pcs Pepa Raraunga C1210C104F5JAC7800.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema U2J
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C104F5JACTU
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor, Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose