C1210C104F4HAC7800
KEMETKEMET
C1210C104F4HAC7800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1210C104F4HAC7800
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1210 0.1F 16V ULTRA STAB
Ngā Rauemi: C1210C104F4HAC7800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1210C104F4HAC7800
Tau Wae C1210C104F4HAC7800 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1210 0.1F 16V ULTRA STAB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158225 pcs Pepa Raraunga C1210C104F4HAC7800.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa C1210C104F4HACTU
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±1% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose