C1206X472J2REC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X472J2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 4.7NF 200V X7R 5%
Ngā Rauemi: C1206X472J2REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X472J2REC
Tau Wae C1206X472J2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 4.7NF 200V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104618 pcs Pepa Raraunga C1206X472J2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X472J2REC7800
C1206X472J2REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 200V X7R 5%
I roto i te taonga: 444647 pcs
Tikiake: C1206X472J2REC7800.pdf
RFQ
C1206X472J1RECAUTO
C1206X472J1RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 100V X7R 5%
I roto i te taonga: 556159 pcs
Tikiake: C1206X472J1RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X472J2GEC7800
C1206X472J2GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 200V C0G 5%
Tikiake: C1206X472J2GEC7800.pdf
C1206X472J2RECAUTO7210
C1206X472J2RECAUTO7210
Tikiake: C1206X472J2RECAUTO7210.pdf
C1206X472J2RECAUTO
C1206X472J2RECAUTO