C1206X472J2GEC
Hua Hua
Tau Wae: C1206X472J2GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 4.7NF 200V C0G 5%
Ngā Rauemi: C1206X472J2GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206X472J2GEC
Tau Wae C1206X472J2GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 4.7NF 200V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78511 pcs Pepa Raraunga C1206X472J2GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206X472J1RECAUTO7210
C1206X472J1RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 100V X7R 5%
I roto i te taonga: 514148 pcs
Tikiake: C1206X472J1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X472J2REC
C1206X472J2REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 200V X7R 5%
I roto i te taonga: 104618 pcs
Tikiake: C1206X472J2REC.pdf
RFQ
C1206X472J2GEC7210
C1206X472J2GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 4.7NF 200V C0G 5%